Výrobce kvalitních českých dřevěných a dřevo-hliníkových oken a dveří

Image

Společnost DARE-EUROOKNA s.r.o. byla založena v roce 1996.  Výrobní program firmy byl od ​ počátku zaměřen na výrobu dřevěných výplní. Tedy dřevěných oken, eurooken, balkónových dveří a venkovních vchodových dveří. Od prvních našich výrobků se vždy hledělo na kvalitní zpracování s nadčasovou užitnou hodnotou. Za uplynulé léta výroby kvalitních výrobků a rozšíření portfolia našich produktů přes velké zdvižně posuvné stěny až k výrobě prvních dřevo hliníkových výrobků. Tyto výrobky jsme na trh uvedli již v roce 2010, kdy jsme je dodali prvním spokojeným zákazníkům.


S rozšířením nabídky produktů vznikla potřeba nových a větších prostor. Proto jsme v roce 2013 výběrem vhodných pozemků postupně zahájili přípravu a následnou výstavbu nových výrobních prostor.
Za uplynuté roky výroby jsme získali mnoho cenných zkušeností a odběratelů jak v České republice, tak i v Německu, Rakousku a Slovensku. Výjimkou nebyli ani zákazníci v zemích jako Dánsko, Anglie a Švýcarsko.
Naše současná kapacita a kvalita výroby umožňuje uspokojit i náročnější požadavky architektů, stavebních firem a hlavně vás konečných spotřebitelů.