Dřevohliníkové posuvné dveře - HS portál

 

ImageJako český výrobce oken a dveří jsme v minulosti přišli s výrobou zdvižně posuvných dveří jako jedni z prvních v České republice. V době, kdy byl tento výrobek již trendem v německy mluvících zemích, jsme se rozhodli také pro jeho výrobu a postupně jsme jej inovovali k dokonalosti. Dodnes trvající zaměření naší společnosti pouze na přírodní materiál, kterým je dřevo, nám umožnilo stát se špičkou v jeho zpracování a vyšperkovat ve všech detailech i všechny naše výrobky včetně HS portálu.

Stále častěji se setkáváme se snahou propojit vnitřní prostory s venkovním prostředím a vpustit do interiéru světlo a slunce. Velká část klientů pak v letních měsících ocení velké prosklené dveře. Které se velice snadno ovládají a po otevření spojí vnitřní prostor s venkovní prostornou terasou s pohledem na okolní zeleň.

 

ZDVIŽNĚ POSUVNÉ DVEŘE - HS portál jsou nejoblíbenějším výrobkem z nabídky posuvných dveří.

Splňují požadavky pro snadné a komfortní ovládání. Velkou výhodou je nízký bezbariérový práh, který je ze sklolaminátu a dokonale přerušuje tepelný most. Od naší firmy je navíc standardně vyplněn polyuretanovou pěnou, která zajistí skvělé tepelně izolační vlastnosti tohoto prahu. Posuvné dveře vyrábíme jako jednokřídlé i dvoukřídlé. Šířka jednoho posuvného křídla může být až 3385mm. Výška portálu až 2930mm. Systém je konstruován i na vysoké hmotnosti posuvného křídla až 400 kg. U takových to hmotností již doporučujeme portál vybavit pneumatickým dorazem a nebo motorickým ovládáním.

Provedení HS portálu

  • Celodřevěný portál
  • Dřevohliníkový portál
  • Bezrámový portál
  • Na zeď (křídlo je zasouváno do otvoru ve zdi)

Výhody posuvných dveří

+ jednoduché ovládání posuvem a to i křídel s váhou do 400 kg

+ snadná manipulace i pro malé děti

+ bezbariérový práh - vnitřní i venkovní podlaha může být v jedné rovině

+ vynikající těsnost splňující i požadavky pro pasivní domy (program Zelená úsporám)

+ obrovská prosklená plocha prosvětlí interiér a umožní nádherný výhled ven

+ užitná úspora v interiéru - křídlo se neotvírá do prostoru

+ vysoká bezpečnost - bezpečnostní uzávěry, váha výrobku a event. bezpečnostní sklo dělají z posuvných dveří nedobytný výrobek

+ doplňky zvyšující bezpečnosti (pneumatické dorazy, tlumiče dojezdu - ochrana proti úrazu při zavření

obchodní a technické informace:

volejte  ...  Petr  Vičar   tel:  603 538 213