Reference

 

"Chtěli jsme, aby naše bydlení mělo co nejvíce možných komponent pocházejících z přírodních materiálů. Nehledě na výhodu nechat si okna nalakovat např. do jakéhokoliv odstínu RAL, což jsme i využili. Navíc při každém pohledu na naše okna máme i v zimě hřejivý pocit.."

Petr H., Brno

 

"DARE jsme navštívili v showroomu v Brně, mohli jsme si vše prohlédnout i “osahat”. Přístup byl profesionální, roli hrála i blízkost výroby k nám - což se osvědčilo i při následném servisu (nedovedu si představit, že by takto přízně reagovala firma z druhého konce republiky) a v porovnání hrála roli i cena - za vybraná okna s trojskly byla velmi příznivá."

Josef N., Kanice

 

"Vzhledem k tomu, že jsme chtěli mít obálku budovy včetně výplní otvorů na úrovni požadavků pro pasivní domy, stanovili jsme si kritéria, kterým musí naše okna vyhovět.

Jednalo se zejména o nízký součinitel prostupu tepla a vysoký solární faktor zasklení. Následně jsme porovnávali nabídky různých firem a u DARE vyšel nejlépe poměr "cena x výkon".  Zkrátka za dané peníze a v dané kvalitě jsme nenašli lepší. Navíc DARE má potřebou registraci v databázi NZÚ. Rovněž jsme na DARE měli dobrou referenci."

Pavel O., Brno

 

"Firmu DARE jsme si vybrali na doporučení od našeho kamaráda architekta, který celý dům navrhoval - máme v domě jedno obrovské okno 2,5 m x 5 m a ten nám doporučil firmu Dare, že jako jedna z málo firem umí tyto velké okna vyrobit v perfektní kvalitě."

Petr S., Praha

 

"Chtěli jsme kvalitní dřevěná okna, která mají delší životnost , menší nárok na údržbu a kombinace dřeva s hliníkovým venkovním pláštěm se nám zdála jako nejvhodnější volba."

Jana V., Česká lípa

Kontaktní informace

DARE-EUROOKNA s.r.o.
Stará Pošta 1030
Rajhrad u Brna
664 61
Česká republika
IČ:
25321129
DIČ
CZ25321129
Otevírací doba Po-Pá:  7:30 až 16:00